KODECAR, spol. s r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


PROGRAM NÁHRADNÍCH VOZIDEL MITSUBISHI

Vážení zákazníci, velice si vážíme toho, že se svým vozem Mitsubishi pravidelně navštěvujete náš autorizovaný servis. Přestože vozidla značky Mitsubishi Motors se z hlediska spolehlivosti řadí k absolutní špičce, vyžadují pravidelnou údržbu a občas mohou vyžadovat servisní zásah.

Jsme si vědomi, že čekání na Váš vůz může být pro Vás ztráta drahocenného času, obzvlášť když některý servisní úkon vyžaduje delší časový interval, který bohužel v rámci udržení kvality nezkrátíme. Protože chápeme, že i po dobu opravy Vašeho vozu může být pro Vás zajištění mobility naprosto nezbytné, nabízíme Vám možnost po dobu opravy nebo jeho pravidelné údržby zapůjčení náhradního vozidla Mitsubishi za velmi výhodných podmínek:

  • vozidla jsou ve 100% technickém stavu a čistotě
  • každý vůz má platnou dálniční známkupovinnou výbavu a zákonné pojištění vč. havarijního
  • ceny půjčovného jsou stanoveny velmi příznivě

Věříme, že službu zapůjčení náhradních servisních vozidel Mitsubishi rádi využijete a že s ní budete, stejně tak jako s ostatními službami značky Mitsubishi Motors, plně spokojeni.

Pokud se do našeho autorizovaného servisu objednáváte přes webový formulář ON-LINE SERVIS, lze v objednávce rovnou označit, zdali po dobu opravy Vašeho vozu budete mít o náhradní vůz Mitsubishi za zvýhodněných podmínek zájem.

Přehled náhradních vozidel a doporučené ceny půjčovného stanovené dovozcem najdete na této stránce.

Ceny půjčovného a seznam konkrétních náhradních vozidel, které jsou pro Vás k dispozici v našem servisu, najdete v sekci „O nás".